Metin2'nin hileleri burada
YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI Adszav
YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI Adszav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm metin 2hileleri bu sitede

AnasayfaAnasayfa  FORUMA GİTMEK İFORUMA GİTMEK İ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI

3 posters
YazarMesaj
SonVeda
Admin
SonVeda

YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI Empty
MesajKonu: YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI   YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 9:37 pm

EVET ARKADAŞLAR FORUMU BEN TEK BAŞIMA BU FORUMU İDARE EDEMİYORUM. FORUMDA BANA YARDIM EDECEK BİR ÜYE İSTİYORUM. İŞTE KURALLAR;

-MODERATÖRLER VEYA POLİSLER ARASINDAN BAŞVURAN KULLANICILARIN KAZANMA ŞANSI DAFA FAZLA(MODERATÖRLER VEYA POLİSLER GRUBUNDA OLANLARIN İSMİ 2 KEZ YAZILIR)
-YARDIMCI OLACAK ÜYENİN FORUM YÖNETİMİ HAKKINDA BİLGİSİ OLMASI GEREK
-YARDIMCI OLACAK ÜYENİN METİN 2 OYUNUNDA +40 LWL OLMASI GEREK(BUNUN NEDENİ METİN 2 OYUN HAKKINDA DAHA BİLGİSİ OLMASI)
-YARDIMCI OLACAK ÜYENİN EN AZ 100 KONU VE EN AZ 300 MESAJ ATMASI GEREK.
-SİTE İÇİNDE GEREKSİZCE KONU AÇAN ÜYELERİN İSMİ SİLİNECEKTİR

İYİ GÜNLER (ADMİN)

BAŞVURULAR BU KONU İÇİNE MESAJ ATARAK OLCAKTIR

En son Admin tarafından Perş. Ağus. 06, 2009 2:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://oyunhile.yetkin-forum.com/
MaviTaş

MesajKonu: Geri: YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI   YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:22 am

Sayın ADMİN ben hem Moderatörler gurubunun üyesiyim. Hemde Polisler gurubunun Moderatörüyüm ( Başkanı ) şu ana kadar kimse başvurmadı sanırım. İlk başvuran ben olayım Sevgilerle.
GardiYan
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

MesajKonu: Geri: YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI   YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:30 am

Sevgili ADMİN benim AHMET123 adlı üye gibi şansım yok ama bende katıla bilirmiyim
O kadar çok mesaj ve konu açmadım ama açmaya çalışacam

YARDIMCI ADMİN OLMA KURALLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FORUM KURALLARI