Metin2'nin hileleri burada
(Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!) Adszav
(Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!) Adszav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm metin 2hileleri bu sitede

AnasayfaAnasayfa  FORUMA GİTMEK İFORUMA GİTMEK İ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

(Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!)

2 posters
YazarMesaj
GardiYan
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

(Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!) Empty
MesajKonu: (Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!)   (Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!) Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:49 am

İlk önce hepinizde Merhaba diyorum ve konuma başlıyorum.

İlk olarak Metin2 ye açıp oyuna giriyoruz. Oyuna girdiğinizde çevrenizde bir sürü oyuncu göreceksinizdir. Bu oyunculardan birinin ismini aklınızda tutun ve Karakter Değişikliği yaparak Karakter Menüsüne girin. Sonra yeni bir karakter açın. Ad bölümünede hangi adamın adını aldıysanız onun adını yazın. Şimdi sizler şöyle düşünüyorsunuzdur. Oyunda kullanılan bir adı nasıl kullanacağız.

İşte bu çok önemli:
Oyunda seçtiğimiz oyuncunun adının harflerinde küçük m harfi olmalıdır. Şimdi siz şöyle düşünüyorsunuz. Küçük M harfi olursa ne olacakki. Hemen onun cevabını söyliyeyim. Biliyorsunuzki Metin2'de r ve n harfleri yanyana gelince m harfi diye okunuyor. İşte oyunda seçtiğiniz adamın adını yazarken m harfini r ve n şeklinde birleşik yazın. Böylelikle oyunda hangi oyuncunun adını seçtiyseniz o oyuncunun adını kullanıyor olacaksınız. Yani çakma charını yapmış olacaksınız.

Ben böyle bir sürü çakma char yaptım.

Beğendiyseniz lütfen + REP verin.
Beğenipte + REP vermesseniz ben artık birşey diyemem.

İyi oyunlar. İyi hileler.

cat
brksrp
Uzman Çavuş
Uzman Çavuş

(Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!) Empty
MesajKonu: Geri: (Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!)   (Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!) Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 2:04 pm

teşekkürler

(Süper Anlatım!)Oyunda kullanılan bir oyuncunun ismini kullanabilmek(Herkez içeri!!!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» + REP VERME (RESİMLİ ANLATIM)
» Herkez minilig'ime davetlidir.